KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14598366
nr 1459 8366
Arvid Ahlberg
(1851-1932), Sverige
Oljemålning, Marin. Signerad, daterad -07. Olja på duk, 34x53 cm, yttermått inklusive ram: 46x65 cm
Arvid Ahlberg, svensk målare född 1851, död 1932.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 4 april 2022
kl 18:50:18
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr